Cristiano Ronaldo

Luksi i CR7, i bën dhuratë partneres në vlerë prej 124 mijë euro

Cristiano e dëshmon që është i dashuruar kokë e këmbë në partneren e tij, Georgina Rodruguez.

Ai këtë e shfaq edhe përmes dhuratave të shtrenjta që I zgjedh për të.

The CR7 Timeline. on Twitter: "Cristiano Ronaldo spending vacation with Georgina  Rodriguez. ☀️… "

Përmes një postimi Georgina ja treguar dhuratën e fundit që ka marrë nga I dashuri.

Formentera, Spain- August 14, 2019: Cristiano Ronaldo And Georgina Rodriguez  On Vacation In Spain Stock Photo, Picture And Royalty Free Image. Image  161204946.

Aty shihen plotë dhurata të firmës Louis Vuitton.

Vlera e kësaj dhurate është 124.000 euro, dhe nga përshkrimi që ka bërë në këtë imazh ajo dukej se ka mbetur pa fjalë./Indeksonline/