Luiz Ejlli

Luizi i bën dhuratë një makinë luksoze Kiarës, ka një lutje për policinë dhe vozitësit

Luiz Ejlli i ka bërë dhuratë një makinë luksoze për gruan e tij Kiarën.

Ai përmes një video, ka bërë lutje për të gjithë vozitësit e makinave dhe policisë së shtetit që kur ta shohin këtë mjetin në rrugë, të kenë durim dhe ta lënë të kalojë sepse gruaja e tij është shtatzënë.

Luizi ka postuar në InstaStory një video ku shihet Kiara duke hypur në makinën e re dhe targat e veçanta “LU për Lushnjë, 11 për Ciftin, dhe Z si zyrtare”.