Luana

Luana Vjollca zbulon arsyen pse u shndërua në brune

Luana Vjollca përveçse një moderatore shumë e mirë, ajo ka treguar që është shumë me stil dhe në çdo dalje televizve jemi gjithë sy e veshë tek ajo se çfarë mund të ketë veshur, pasi nuk gabon asnjëherë në zgjedhjen e look-ut.

Mund të themi që Luana është në një hap me modën dhe trendet e fundit.

Këtë herë ka marrë vëmendje kthimi i saj nga bjonde në brune, ku vlen të thuhet Luana Vjollca i ka qëndruar për një kohë shumë të gjatë besnike flokëve të saj biond. Por si duket ky ndryshim e ka një arsye dhe shumë prej jush mbase nuk do e besoni por arsyeja është “Halloween” dhe kështu pritet ta shohim Luanën në ekran. Shpesh vajzat e showbizz-it na “gënjejnë” me paruket që vendosin dhe nuk e dimë nëse moderatorja ka marrë vërtet vendimin drastik./intv.al/