Moderatorja

Luana Vjollca u kërkon falje fansave, kjo është arsyeja

Luana Vjollca po u kërkon falje fansave të saj për mos mbajtjen e një premtimi.

Këngëtarja Luana Vjollca e pati planifikuar që ta përmbyllë vitin 2018 me një projekt të ri muzikor por duket se planet kanë ndryshuar dhe projekti nuk ka mundur të përfundohet.

“Gyle gyle” titullohet kënga e cila nuk u publikua sot në orën 14:00 siç ishte planifikuar.

Nëpërmjet Instagramit ajo bëri të ditur se kënga do të publikohet në kohë të pacaktuar.

https://www.instagram.com/p/Br5DaEJgZhr/?utm_source=ig_embed