Luana Vjollca pendohet, kërkon ndihmë nga fansat

Moderatorja dhe këngëtarja shumë e komentuar në media e rrjete sociale, Luana Vjollca këtë javë i habiti të gjithë duke ndryshuar pas kaq shumë vitesh ngjyrën e flokëve dhe nga bjonde u kthye në brune.

Disa e pëlqyen shumë pamjen e re të Luanës e të tjerë shkruanin se moderatorja duket më bukur bjonde e ndoshta nisur nga këto komente Luana është penduar dhe tani është në dilemë, t’i mbajë flokët e zeza apo të kthehet bjonde.

Moderatorja ka kërkuar ndihmën e fansave duke postuar në Instastory dy foto, në njërën me flokët bjonde e në tjetrën me flokët e zeza e duke vendosur dy alternativat, bjonde apo brune.