Prezantuesja

Luana Vjollca gati për të bërë ndryshimin e madh, jua tregon me një foto

Moderatorja Luana Vjollca është gati të bëjë ndryshimin e radhës dhe me siguri të gjithë do befasoheni.

Me anë të një postimi ajo ka treguar se pol yen flokët dhe ka pqër fansat pyetjen nëse do të jetë bionde apo brune.

Pak çuditshëm ta shohim Luanën sërish brune, pasi prej kohësh ajo është cilësuar si një prej biondeve më sexy.

Do të na duhe të presim që moderatorja të zbulojë surprizën që ka rezervuar.