Moderatorja

Luana Vjollca: Faleminderit 2018, ke qenë viti më i mirë

Luana Vjollca ka uruar me rastin e Vitit të Ri dhe njëherësh ka numëruar sukseset e arritura gjatë këtij viti.

Luana Vjollca përmes një videoje në llogarinë e saj në Instagram, ka uruar me rastin e Vitit të Ri.

Moderatorja përmes këtij statusi ka falënderuar të gjithë për përkrahjen dhe njëherësh uroi për Vitin e Ri.

KY ËSHTË STATUSI I PLOTË I LUANËS, PA NDËRYRJE:

“FALEMINDERIIT 2018. ??

Ke qene viti me i bukur!

FALE JUSH.

-Kam qene me afer se kurre me secilin nga ju ne cdo vend Shqiptar dhe jo vetem, duke festuar e duke marr e dhene dashuri pafund!

-Kam realizuar 2 kenge ne te cilat me ne fund gjeta veten dhe ju i perqafuat e pelqyet aq fort!

-Kam takuar shume prej fansave #Luanatorduke ndjer e kuptuar kenaqesine me te madhe qe mund te marr nje njeri ne kete biznes. -Kam kaluar caste te mrekullueshme ne cdo vend ku kam trokitur per te kontribuar sadopak nga vetja, e ku kam takuar njerezit me te mire ne bote qe me kane mesuar te rri me kembe ne toke cdo dite e me shume.

-Dhe e fundit, “Shiko Kush LUAN” KRENARIA IME! Arrita tja dal e vetme ne autoresi dhe pergjegjesi te plote sado e veshtire ka qene. Jeni ju qe i keni dhene jete ketij emisioni.

Kam punuar shume fort , por sot cdo lodhje , cdo nate pa gjume, cdo sakrifice ka me shume kuptim se kurre! UNE JA DOLA.

Dhe e di qe nese ju kam ju perhere do ja dal!

Faleminderiit qe me keni dhuruar nje vit te paharrueshem.

Gati per 2019! Gezuar! Zoti ju bekofte ??”.