Moderatorja

Luana Vjollca është mbresëlënëse edhe në veshje sportive

Luana Vjollca ka publikuar imazhe ku duket tërheqëse.

Moderatorja dhe këngëtarja e dashur është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe grumbullon 2 milionë ndjekës.

Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe me rroba sportive ku vuri në pah barkun e sheshtë përmes rrobave sportive me shumë stil.

Pas publikimit të fotografive fansat e prezantueses komentuan pamjen joshëse të Luanës mjaft shumë.

Luana vjollca është një ndër prezantueset më tëheqëse të televizionit shqiptar.