Luana Vjollca bëhet brune, ndryshimi i saj do ju befasojë

Luana Vjollca ka bërë ndryshimin më të papritur.

Moderatorja më e dashur e ekranit shqiptar pas shumë kohësh është kthyer brune, nga koha kur rrëmbeu vëmendjen me pamjen e saj të jashtme.

Disa javë më parë Luana tha live në emisionin ‘Shiko kush luan’, se kishte dëshirë të kthehej brune dhe mesa duket e ka mbajtur fjalën.