Moderatorja

Luana ulet dhe pozon shumë seksi

Luana Vjollca është një nga femrat që di si t’i bëj njerëzit për vete.

Ajo nga njëherë provokon me fotografitë që e i hedhë në rrjetet sociale, e disa prej tyre janë bombastike.

E tillë është edhe kjo e fundit.

Me shumë pak rroba në trup, bukuroshja shqiptare duket shumë joshëse.