Prezantuesja

Luana përpak rrëzohet duke hyrë në emision

“Shiko kush luan” është emisioni i saj që çdo të shtune merr vëmendjen e publikut shqiptar.

Ky emision i drejtuar nga Luana Vjollca ka këtë shikueshmëri të madhe falë prezantueses, e cila çdoherë duket tejet seksi dhe e bukur, shkruan Ballkani.info.

Ndonëse para kamerave gjithçka duket perfekt, kjo gjë nuk është edhe në prapaskena.

Luana ka hedhur një video në Instagram ku shihet se duke hyrë në emision përpak sa nuk rrëzohet nga takat e mëdha.

Një gjë tillë ajo i ndodhi edhe në sezonin e kaluar, ku në mes të emisionit sa nuk u rrëzua./Ballkani.info/

View this post on Instagram

Pak perpara se te futem ne skene gati theva qafen 😂

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

https://www.instagram.com/p/BbNSvm8nky4/?utm_source=ig_web_copy_link