Prezantuesja

Luana ndryshon përsëri, kësaj radhe vuri paruke

Njihet si një nga prezantueset që ndryshon më së shpeshti.

Luana Vjollca ka publikuar një fotografi në Instagram ku shihet me flokë të kuqe, shkruan Ballkani.info.

Në fakt, nuk është se është bërë flokëkuqe por këngëtarja ka vu një paruke e cila i rrinte mjaft bukur dhe krejt ndryshe se sa jemi mësuar ta shohim.

Fotos, Luana ia la edhe një shkrim duke thënë “Kur isha Leticia”./Ballkani.info/
https://www.instagram.com/p/BrTJ_sbgnnb/?utm_source=ig_web_copy_link