Moderatorja

Luana i vë flakën rrjetit me këto poza seksi

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, po vjen me projekt të ri muzikor.

Këtë e bëri të ditur nëpërmjet publikimit të disa imazheve në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo kishte zgjedhur ta vishte një fustan të gjatë të kuq i cili i vinte në pah format seksi trupore.

“Duke xhiruar videon e këngës sime”, ka shkruar ndër të tjera Luana pranë postimit të njërit imazh.

Përveç me muzikë, Luana është aktive edhe me emisionin e saj dhe nuk e ka ndërmend të ndalet.