Në koncert

Luana do t’i ‘kall’ sonte djemtë e Gostivarit me këtë paraqitje

Sonte e kanë mundësinë ta shohin nga afër.

Edhe pse nuk e publikoi këngën e re, Luana Vjollca ka vendosur t’i gëzojë disa nga fansat e saj, shkruan Ballkani.info.

Ajo do të përformojë në një mbrëmje muzikore në Gostivar.

Në Instagram këngëtarja ka hedhur një video ku shihet e veshur me një fustan të kuq që ia ka nxjerrë të pasmet dhe këmbët shumë seksi.
https://www.instagram.com/p/Br595lKAxsG/?utm_source=ig_web_copy_link