Lori Hoxha

Lori Hoxha publikon foton domethënëse nga 2018

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha ka treguar gjithnjë lidhjen e ngushtë e të veçantë që ka me mikeshat e saj.

Në mbyllje të vitit 2018 ajo ka publikuar një foto mjaft të bukur ku shfaqet sëbashku me mikeshat e saj të ngushta.

“Kartolina e vitit 2018”,-ka shkruar Lori krahas fotos së publikuar prej saj. Aktualisht ajo është duke jetuar në Londër, ku ka blerë dhe një shtëpi.