Reperja

Loredana tregon format trupore duke pozuar në pasqyrë

Loredana ka sjellë imazhe në pasqyrë.

Reperja e njohur shqiptare vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Ajo jo rrallë herë ndan imazhe nga jeta e përditshme dhe karriera në llogarinë zyrtare të Instagramit.

Së fundmi reperja vuri në pah format trupore me veshjen e thjeshtë, ndonëse Loredanën jemi mësuar ta shohim me veshje të gjera zakonisht.