Loredana Zefi

Loredana publikon për herë të parë fytyrën e vajzës

Loredana Zefi ka vendosur që ta publikojë imazhin e vajzës së saj.

Nuk ka shumë kohë prej kur Loredana Zefi dhe Mozzik u bënë prindër për herë të parë dhe Hana e vogël ua ka ndryshuar komplet atmosferën në familje.

Loredana shtatzëninë kishte vendosur ta mbante larg fokusit medial duke mos publikuar ndonjë foto me bark të fryrë, mirëpo kjo nuk u ka ikur publikut e mediave të cilët shpesh e kanë fotografuar në fshehtësi dhe barku i është parë ani pse Loredana vishej me rroba të ani pse Loredana vishej me rroba të gjera.

Fotot nga ditët e bukura shtatzënë ata i kanë publikuar tash kur Loredana veç ka lindur.

E ajo madje tani e ka publikuar edhe fytyrën e vajzës nëpërmjet një imazhi në Instastory.