Rap-artistja nga Ferizaj

Loredana: Më shumë para më shumë probleme

Rap-artistja nga Ferizaj, Loredana Zefi, kohëve të fundit është kthyer në një nga personazhet më të përfolura shqiptare.

Kjo për faktin se ajo dhe bashkëshorti i saj, Mozzik, thuhet t’i kenë ndarë rrugët, pasi nuk po shfaqen së bashku në rrjetet sociale.

Përkundër thashethemeve, biondja po vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e angazhuar në projekte muzikore.

Krahas projekteve, ajo së fundmi ka vendosur të bëjë një ndryshim në pamje, i cili po pëlqehet edhe nga fansat e saj.

Me flokët kaçurele dhe me stilin e veçantë, Lori ka rrëmbyer vëmendje në imazhet e reja të publikuara në Instagram. “Më shumë para më shumë probleme”, ka shkruar ajo.

Bukuroshja po ashtu është duke e shijuar suksesin e këngës së fundit në bashkëpunim me Meron “Kein Plan”, ku në YouTube për vetëm pak ditë ka kaluar shifrën e pesë milionë klikimeve.

View this post on Instagram

More money more problems 🤓

A post shared by Loredana (@loredana) on

loading…