Loredana

Loredana mahnit fansat në rrjete sociale

Loredana vazhdon të jetë ndër personazhet me të komentuar në faqet rozë.

Sidomos që është bashkuar sërish me reperin Mozzik, lajmet për të nuk kanë të ndalur.

Sidoqoftë kësaj, ajo përherë rri aktive me postimet nga përditshmëria, të cilat dinë të jetë të shpeshta.

Në një postim në Instagram, Lori ka zgjedhur që të shfaqet me një veshje të thjeshtë dhe me të zezë.

Flokët i kishte lënë të lira mbi supe, kurse sa i përket makijazhit, reperja zgjodhi të përdorë doza shumë të vogla.

“Rosenkreig” në anën tjetër është hiti saj i fundit, që erdhi në bashkëpunim me Mozzik.