Reperi

Lluni dhe Semiautomatik publikojnë këngën “Poza n’bllok”

Lluni dhe Semiautomatik sapo publikuan këngën e re.

Lluni dhe Semiautomatik kanë lansuar edhe një projekt të ri muzikor.

Kënga mban titullin “Poza n’bllok” dhe është me tekst të dy artistëve, ndërsa e sollën vetëm në versionin audio.

Për beatin u kujdes Semiautomatik, ndërsa për mix/masterin u kujdes K-Master.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Lluni dhe Semiautomatik me titull “Poza n’bllok”.