Lajmi i fundit

LIVE: Thaçi nis adresimin në Kuvend, mungojnë deputetët e LDK-së dhe VV-së

Presidenti i vendit Hashim Thaçi, e ka nisur adresimin në Kuvendin e Kosovës.

Në këtë adresim, i cili është vjetor, në seancën po mungojnë deputetët e LDK-së dhe Vetëvendosjes.