Video

LIVE: Apple po prezanton modelin e ri të iPhone

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, po prezanton aktualisht në Shtetet e Bashkuara modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil, iPhone.

Më herët, Apple ka prezantuar disa shërbime të reja me parapagim, si dhe gjeneratën e re të iPad’it dhe gjeneratën e re të Apple Watch’it.

Konferencën e Apple, e cila po zhvillohet në Kaliforni, mund ta ndiqni drejtpërdrejt tani:

loading…