LAJMI I FUNDIT

Lirohet nga spitali personi që u plagos sot në Prishtinë

Sot në rrugën “Bedri Shala’ në Prishtinë ka mbetur një person i plagosur.

Nga plagët që ka marrë viktima, është trajtuar në spital, por i cili është në gjendje stabile dhe se i njëjti është liruar nga QKUK-ja.

Këtë e ka konfirmuar drejtori i klinikës emergjente në Prishtinë, Naser Syla.

“Sot më herët është liruar nga QKUK-ja”, tha Syla.

I plagosuri është Pajtim Shala. /Ballkani.info/