Krishtlindjet

Lindsay Pelas “tërbon” fansat për Krishtlindje (FOTO)

Lindsey Pelas ka postuar një foto shumë provokuese për ndjekësit e saj në Instagram me rastin e Krishtlindjes.

Modelja e Playboy-t ka pozuar me një palë të brendshme seksi dhe me kapuçin e babagjyshit në kokë, por që nuk e heq aspak vëmendjen nga “asetet” e saj.