Linda Halimi

Linda Halimi vjen në Kosovë, kjo është arsyeja

Linda Halimi do vijë në Prishtinë gjatë brenda pak javëve.

Linda Halimi ka njoftuar se gjatë muajit maj do vijë në Prishtinë, këngëtarja ka treguar edhe arsyen e ardhjes, shkruan lajmi.net.

“Tag te gjithe te interesuarit! Falemnderit per mesazhet pafund qe me keni derguar gjate gjithe ketyre viteve per personal training edhe keshilla rreth palestres/ushqimit.. Po vij personalisht per 3 muaj te ndaj gjithe eksperiencen time qe kam patur gjate ketyre 7 viteve ne Usa si instruktore fitnessi dhe te gjitha emisioneve e revistave ku kam dale! Mezi po pres t’ju takoj te gjithëve dhe te realizojme”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/

Përveç Prishtinës, Linda do të shkojë edhe në Tiranë gjatë shtatorit.