Sarah

Lidhje serioze, Sarah u takua me nënën e Dj Pm

Historia e dashurisë mes Dj Pm dhe Sarës është komentuar jashtzakonisht nga mediat rozë.

Dashuria mes tyre lindi gjatë qëndrimit në shtëpinë e famshme, “Big Brother Vip”.

Por, duket që lidhja e tyre dita-ditës po bëhet më serioze.

Ishte Sarah ajo e cila bëri një rrëfim për takimin që pati me nënën e Dj Pm.

Në fillim ishte e sikletshme, por ishte shumë e mirë, shumë e sjellshme, ma bëri dhe takimin më të lehtë. Folëm në përgjithësi, më shumë ishte takim si një grua që më ka ndjekur e më ka suportuar nga jashtë dhe më ka qejf që jam në krah të djalit të saj“, tha blogerja.