Prezantuesja

Liberta Spahiu argëton ndjekësit me këtë video

Si të gjithë ne edhe moderatorja Liberta Spahiu është vetizoluar dhe nga aty po ndan me fansat momente qesharake.

Ajo po e shfytëzon profilin e saj në Instagram për të postuar shumë gjëra, në mesin e së cilëve janë edhe prapskenat e xhirimeve të emisionit të saj “Prive”.

Gjithmonë e kuruar deri në detajin më të vogël, shfaqet e përkryer para kamerave, mirëpo po shumë pak e dinë se si kalojnë xhirime të cilat në ekran duken pa asnjë gabim.