Ditëlindja

Leonora Jakupi uron për ditëlindje dashurinë e saj

Leonora ka zgjedhur fjalët shumë të ëmbla për ta uruar nënën për ditëlindje.

Këngëtarja e mirënjohur, Leonora Jakupi është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar anë e mbanë.

Sot publikoi një fotografi të së ëmës me rastin e ditëlindjes së saj, e mbishkrimi i fotografisë është tejet emocionues.

“O Nënë , o drita e syve te mij, dielli qe ndriçon rrugen time! Te pafsha te lumtur e te buzeqeshur gjithmonë. Cdo fjale cdo falenderim eshte i vaket krahasu me sakrificen dhe mundin tend per neve… Ti je dhe do mbetesh ma e madhja dashni e imja! Urime ditelindjen engjelli im!”, është mbishkrimi i fotografisë i Leonorës.