Këngëtarja

Leonora Jakupi tregon se kush dëshiron ta fitojë “Këngën Magjike”

Nuk ka marrë pjesë në këtë festival.

Por, Leonora Jakupi nga shtëpia po e përcjell “Kënga Magjiken” përmes televizorit, shkruan Ballkani.info.

Ajo tashmë e ka të qartë se kush dëshiron ta fitoj çmimin kryesor në këtë festival.

Në Instastory këngëtarja nga Skenderaj ka hedhur videon e këngës së Fifit dhe MC.Kreshës- Psikopatja Jote, duke lënë të nënkuptohen se ky projekt muzikor është favoriti i saj.

Urojmë që dëshira saj të plotësohet./Ballkani.info/