Këngëtarja shqiptare

Leonora Jakupi tregon nëse do të hyjë në politikë

Këngëtarja shqiptare, Leonora Jakupi, është mjaft e pëlqyer nga publiku dhe tashmë numëron fansa të shumtë.

Biondja po ashtu është aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, derisa bën postime të ndryshme.

Meqë jemi në prag të zgjedhjeve, 40-vjeçarja në InstaStory e ka bërë një pyetje me dy opsione. “Unë në politikë?”– ka qenë pyetja e bërë për ndjekësit me dy opsione PO dhe JO. Opsion të saktë, Leonora e ka listuar JO, e cila mbase edhe mund të ketë pasur oferta.

Megjithatë, artisten shqiptare shpesh e shohim të shoqëruar me deputetë të PDK-së, madje mike të ngushtë e ka Ganimete Musliun.

E njëjta është kthyer në muzikë pas një kohe të gjatë, projekti i së cilës mban titullin “A m’ke harru”.

loading…