E thotë ajo

Leonora i ‘shpall’ fituesit: Për mua këta e fitojnë “Këngën Magjike”

Kanë kaluar më shumë se dy orë kur ka nisur festivali “Kënga Magjike”.

E deri më tani janë ndarë disa çmime dhe po vazhdojnë të ndahen akoma, shkruan Ballkani.info.

Festivalin po e ndjekë edhe Leonora Jakupi.

Këngëtarja ka hedhur një video në Instastory ku ka treguar edhe njëherë se kush dëshiron ta fitojë këtë festival

“Për mua ju jeni fituesit” tha Leonora teksa dëgjonte këngën e Fifit dhe MC.Kreshës!/Ballkani.info/