Ledri Vula vjen me bashkëpunim me dy artistë të huaj

Ledri po sjell një projekt të ri, këtë herë pak më ndryshe.

Artistët Eaz dhe Xen kanë ftuar për bashkëpunim reperin shqiptar, në një këngë që do të publikohet këtë jave.

Kënga me titullin ‘Nasty Girl’ vjen këtë të premte, ndërsa dyshja janë këngëtarë të njohur të muzikës gjermane, shkruan Gazeta Express.

Përderisa Ledri është ndër artistët më të vlerësuar të muzikës shqiptare, Eaz dhe Xen janë të njohur kryesisht për këngën e tyre të suksesshme, “Ale”.