Ledri Vula

Ledri Vula po feston ditëlindjen, merr urimin e veçantë nga nëna e tij

Sot është një ditë e veçantë për Ledri Vulën.

Data 10 korrik shënon ditëlindjen e 34-të për reperin.

Të shumta kanë qenë urimet që ai ka marrë në rrjete sociale, e padyshim ai nga nëna e tij nuk kishte se si të mungonte.

Në Instagram ajo ka publikuar një fotografi me të, ndërsa ka bërë dhe një dedikim për të.

“dhe ata më thanë që është një djalë i vogël … dhe unë i them tani ai është një burrë i rritur … në të dyja rastet ai është një në llojin e tij # ♥ ️ ♥ ️ urime ditelindja syni ninit”, ka shkruar Xheraldina.