Këngëtarja

Ledina tregon këmbët dhe veturën luksoze

Jeton si në parajsë.

Bukuroshja shqiptare, Ledina Celo, ka hedhur dy fotografi në Instagram ku mahniti me pamjen e saj.

Kjo se, këngëtarja tregoi dy gjëra në dy foto.

E para, janë këmbët e saj seksi ndërsa e dyta është vetura luksoze e saj!

View this post on Instagram

🌞

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

loading…


loading...