Kryetari i Tiranës

Lali Eri rrëfen udhëtimin e parë jashtë shtetit të djalit të tij dy muajsh

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ishte i ftuari special i Krishtlindjeve në “Ftesë në Pesë”, me Bieta Sulon.
Gjatë bisedës në makinë rrugës për të shkuar në bashki, Erioni ndau eksperiencën e udhëtimit familjar në Japoni, zyrtarisht edhe udhëtimi i parë jashtë shtetit i djalit të tij 2-muajsh.
Ai tregoi se Kajani e kaloi urtë dhe qetësisht udhëtimin e gjatë në avion për të arritur në Tokio, por fatkeqësisht nuk ndodhi e njëjta gjë edhe në kthim.
“Mbrëmë na ka bërë zbor dhe ka mbajtur fjalim”, u shpreh Erioni, duke pranuar se distanca e largët dhe ndryshimet e mëdha të orareve mes Tiranës dhe Tokios e kanë lodhur të birin.

Shpërndaje

Gjermani

Gjermanët s’e durojnë izolimin – Situatë “kaotike” në Frankfurt

Houston

“I grahi më mirë kur pij”, fjalët e fundit të shoferit para aksidentit fatal, shihni videon dramatike

“Dreqi e marrtë”

Sinan Vllasaliu publikon këngën e re, dedikim për Ushtrinë e Kosovës

BMW

Kompania prezanton kostumin turbo-elektrik me krahë që fluturon me 300 km/orë

Jerevan

Protestuesit sulmojnë qeverinë dhe Kuvendin armen pas marrëveshjes së paqes me Azerbajxhanin

Nick Carter

​Lufta e re botërore për shkak të COVID, kreu i forcave britanike thotë se rreziqet janë reale

UltraOne

Maska më e sigurt kundër COVID-19, filtron deri në 99.97 për qind të ajrit që thithni

AMG G63

Carlex Design e bën Mercedes-AMG G63-shin edhe më luksoz

Artsakh

Vritet ministri i Mbrojtjes, Ushtria azere filmon gjithçka me dron

Benzit

“Çmendet” 20-vjeçari rus, i vë flakën Mercedesit me vlerë 150 mijë dollarë…

Giulia Schiff

Ushtarakja e re padit forcat ajrore për dhunë ekstreme në ceremoninë e pranimit

SHBA

Polici hero, futet brenda makinës që po digjej për të shpëtuar gruan

Konflikti

Këto janë tanket armene që i shkatërroi dje Azerbajxhani dhe i mori 21 fshatra

Yichang

Publikohet video tronditëse: Fëmija rrëzohet nga motori, babai i bie me shkelma

Londër

Sherr grash për maskën në dyqan, goditje me kokë si kjo nuk keni parë

"Pirro Dimas"

Kur peshëngritësi Pirro Dhima ishte “tironc”, e tash thotë se “është grek i lindur në Shqipëri”