Adriana Matoshi

Lajmi i fundit: Adriana Matoshi e përfundon me sukses operimin

Aktorja dhe deputetja, Adriana Matoshi, pak ditë më parë bëri të ditur se i është rikthyer tumori në tru, gjithashtu tregoi se do t’i nënshtrohet operacionit.

Aktorja i është nënshtruar sot operimit në Tiranë dhe gjithçka ka kaluar me sukses.

Kështu ka bërë të ditur miku i saj, Arbër Rama përmes një postimi në Facebook.