Morena Taraku

Lajmërohet Morena pas lajmeve për lidhje dashurie

Morena Taraku ka qenë temë e mediave rozë, pasi u ‘zbulua’ lidhja e saj me aktorin turk.

Nga ajo nuk ka pasur ndonjë reagim për këto lajme duke mos dhënë asnjë konfirmim, shkruan Indeksonline.

Ajo vendosi të lajmërohet në rrjetet sociale duke publikuar një Instastory që nuk ka të bëj aspak me atë që po e presin fansat.

Këngëtarja ndau një video të klinikes së saj, të cilën ka disa muaj që e ka hapur dhe po tregohet mjaftë e suksesshme edhe në këtë drejtim.

Se kur do të bëj publike lidhjen mbetet ta kuptojmë ditëve në vazhdim./Indeksonline/