Lajm i madh për fansat: Po vjen Rambo 5

Filmi Rambo është një nga filmat e preferuara të shqiptarëve.

4 filmat e parë janë shikuar jo pak tek ne, e kështu pritet të ndodh edhe me filmin e pestë.

Faqja zyrtare e filmit e ka postuar fotografinë e parë nga ky film.

“Koha që të bëhet luftë. Sylvester Stallone rikthehet dhe ju mund të shihni pamjet e para të Rambo V – Gjaku i fundit”, thuhet në postimin e faqes.