Tayna

Lajm i keq për djemtë/ Me uljen e temperaturave Tayna merr vendimin e rëndësishëm

Kur vjen fjala tek veshja, Tayna ka treguar gjithmonë se nuk i pëlqen shumë ato, duke preferuar të rrijë në shumicën e kohës me bikini dhe rroba qëekspozojnë një pjesë të madhe të trupit.

Mirëpo, së fundmi Tayna i ka habitur të gjithë teksa ka pozuar me një golf, i cili nuk ekspozon gjoksin e reperes.

Madje, ky ndryshim duket se e ka habitur edhe vetë Taynën, pasi reperja ka shkruar krahas fotos “Hera e parë në jetën time me golf. Kam nisur të përparohem. E ky gjest as vetë s’e di pse”.

Dhe pse ne i kemi veshur prej kohësh, duket se temperaturat e ulëta detyruan dhe Taynën të veshë një golf.

Image
Image