Bashkëpunimi

Lady Gaga dhe BlackPink sjellin këngën “Sour Candy”

Lady Gaga ka publikuar duetin e ri.

Lady Gaga ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Sour Candy”, të cilin e solli në bashkëpunim me BlackPink.

Kënga është pjesë e albumit të ri të Lady Gagas me titull “Chromatica”, publikimi i të cilit është shtyrë për shkak të pandemisë.

Një këngë shumë e suksesshme nga “Chromatica” është “Rain on me”, e cila ditë më parë u publikua në duet me Ariana Granden.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Lady Gaga dhe grupi BlackPink me titull “Sour Candy”.