Kylie Jenner

Kylie Jenner publikon për herë të parë foto me djalin e saj

Ajo ishte një nga personazhet më të përfolur në Javën e Modës në Paris gjatë fundjavës.

Por Kylie Jenner duket se është e lumtur dhe po kalon një kohë shumë më të qetë dhe private pas rikthimit në shtëpi.

Ndoshta fotografia më e lezetshme e të gjithave shfaqte Kylie me bikini teksa përqafohej me djalin e saj tetë muajsh pranë pishinës.

Shihet vetëm këmba e fëmijës, emri i të cilit ende nuk është bërë i ditur publikisht – mund të shihej në imazh.