Kylie Jenner nis pushimet me familjen, publikon fotografi me vajzën (FOTO)

Kylie Jenner ka publikuar disa imazhe në rrjete sociale, përmes së cilave ka bërë të ditur se ka nisur pushimet.

Ajo ka zgjedhur një destinacion përallor, ku po pushon bashkë me vajzën Stormi dhe Travis Scott.

Kylie ishte veshur me bikini të njëjta me Stormin, ndërsa fotografitë me të, të rrëmbenin zemrën.

https://www.instagram.com/p/BsyCpXDH-4b/?utm_source=ig_embed