Bukuroshja

Kylie Jenner ‘ngrit’ temperaturat në fustan shumë të ngushtë

Kylie Jenner duket shumë provokuese në fotografitë e fundit.

Kylie Jenner ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja në rrjete sociale, në të cilat erdhi shumë e ‘nxehtë’.

Ajo kishte veshur një fustan të zi, në të cilin theksoi edhe një herë format trupore, për të cilat edhe njihet në publik.

Në njërën prej fotogravie, bukuroshja ia ktheu të pasmet aparatit dhe dukej shumë e ‘nxehtë’.

Për ndryshe, Kylie Jenner së fundi është përfolur për ndarjen nga Travis Scott, me të cilin ka një vajzë.

View this post on Instagram

real chill like a sunday ?✨✨✨

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

loading…