Reperi

Ky reper sapo i bëri “diss” S4MM dhe Noizyt

S4MM tashmë po dihet se është bashkëpuntor i madh me Noizyn.

E të dy këta, janë thumbuar sot nga një reper, e që është Barooti, pjesëtar i labelit “TBA” që njihet për armiqësinë e madhe me OTR, shkruan Ballkani.info.

Barooti ka hedhur disa fjalë në Instastory, ku thumboi S4MM, të cilin e quajti të dobët, sipas reperit, siç është vet Noizy.

Më poshtë keni dhe reagimin e tij!/Ballkani.info/
https://www.instagram.com/p/BrQi3IPB40y/?utm_source=ig_web_copy_link