Këngëtarja

Ky fustan e nxori trupin e formësuar të Cardi B-së

Cardi B është një reperet më të mira në botë.

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku u shfaq e veshur se thuajse se kurrë më parë.

Cardi veshi një fustan të zi dhe në pah ka vënë linjat trupore që ka.

View this post on Instagram

I need a tan

A post shared by Cardi B (@iamcardib) on