Bella Hadid

Ky është mashkulli që ka “rrëmbyer” zemrën e modeles më seksi në botë

Si duket Bella Hadid ka një mashkull të ri në jetën e saj.

24 vjeçarja thuhet se është në lidhje dashurie tash e disa javë me Duke Nichlson.

Aktroi 21 vjeçar është nipi i ikonës së Hollywood-it, Jack Nichlson, dhe sipas Page Six çifti po takohen së bashku prej disa javësh.

Sipas burimeve të afërta me çiftin, Bella dhe Duke kanë kaluar kohë së bashku në New York, madje ata kanë shijuar një udhëtim së bashku për ditëlindjen e modeles.

Duke është një yll në ngritje në Hollywood. Vitin e kaluar ai u shfaq në filmin horror “Us” dhe pozoj përkrah këngëtares, Lana Del Rey për “cover” e albumit të saj “Norman F** Rockwell”. Së shpejti ai pritet të paraqitet në Dreamland përkrah Gary Oldman, Armie Hammer dhe Evangeline Lilly.

Ndërsa, kujtojmë që Bella është e njohur edhe për lidhjen e saj disa vjeçare The Weeknd, me të cilin u nda përfundimisht në vitin 2019.