Ja cili

Ky është këngëtari me trupin më të formësuar

Ai nuk është shumë aktiv në muzikë.

Por, gjatë kohës që pauzoi, këngëtari dhe modeli Vigan Shehu ka punuar për një rikthim të fuqishëm në skenë, shkruan Ballkani.info.

Përpos se me muzikë, ai ka punuar edhe në trupin e tij.

Në llogarinë në Facebook ka hedhur një fotografi pa bluzë në pjesën e lartë të trupit ku tregoi se sa shumë është formësuar.

Kështu, Vigani është këngëtari me fizikun më të mirë trupor./Ballkani.info/