Rita Ora

Ky është i dashuri i ri i Ritës, 15 vjet më i vjetër se ajo

Fansat po spekulojnë se Rita do të paraqitet në filmin e tij të radhës.

Rita Ora trazoi fansat mjaft shumë javën e kaluar kur ndau një çast tepër komod me regjisorin e Thor Taika Waititi, shkruan Daily Mail.

Dhe tani është raportuar se dy yjet ‘janë bashkë për më shumë se një muaj’ ndërsa këngëtarja ka qenë në Sydney duke xhiruar The Voice.

Sipas The Sun, Rita, 30 vjeç dhe Taika, 45 vjeç, nuk kanë fshehur se janë së bashku në mesin e miqve të tyre të famshëm dhe gjërat mund të bëhen serioze.

“Ata kanë qenë një çift që nga fillimi i marsit, por i mbanin gjërat private”. Sidoqoftë, të gjithë miqtë e tyre dinë për marrëdhënien. Ata janë vërtet me njëri-tjetrin, ‘i tha një burim botimit.

Daily Mail Australia ka kontaktuar Rita dhe Taika për koment.

Javën e kaluar, këngëtarja postoi një foto të Taika duke mbështetur krahët rreth saj ndërsa ato vishnin rrobat të Gucci.

Në foto, Taika mbajti një kapelë, duke fshehur pjesërisht identitetin e tij ndërsa Rita shkruante një mbishkrim, “Kohë të mira, kujtime, gjëra të rastit në telefonin tim dhe ato që dua..”.

Çifti i përfolur u panë duke dalë nga një avion privat me Chris Hemsworth, gruan e tij Elsa dhe Matt Damon në Sidnei kohët e fundit, pas një udhëtimi në Gold Coast.

Artistët e Hollywood-it janë duke xhiruar skena për filmin Thor Love dhe Thunder të Taika përveç Russell Crowe, i cili u pa në një biçikletë me Rita javën e kaluar.

Image
Image