Ky është çifti më i ri i showbizit, mësoni për kë bëhet fjalë

Prej kohësh përfliten se janë në një romancë, por deri më tani nuk kanë dashur ta pohojnë për publikun. Bëhet fjalë për fituesin e ‘Masterchef’, Alfio Rotani dhe moderatoren Fatma Methasani. “Po, lumturia është tek gjërat e…

Prej kohësh përfliten se janë në një romancë, por deri më tani nuk kanë dashur ta pohojnë për publikun. Bëhet fjalë për fituesin e ‘Masterchef’, Alfio Rotani dhe moderatoren Fatma Methasani.

“Po, lumturia është tek gjërat e vogla”, – shkruan  shefi i kuzhinës  krah fotos mjaft romantike me Fatmën.Tashmë askush nuk ka më të voglin dyshim për romancën me stë rinjve. /Gazeta Express/