BBV

Ky është banori që u eliminua sonte nga Big Brother VIP

Xheisara, Tani dhe Egzona ishin tre banorët e nominuar për këtë javë.

Të tre banorët kanë pak kohë që janë bërë pjesë e shtëpisë së famshme, shkruan lajmi.net.

Që të tre ishin të nominuar pasi mbetën në fund të zingjirit të shpëtimit që u bë të premten.

Publiku ka votuar gjithë javës për ta dhe ka vendosur që i eliminuari i kësaj të marte është  Xheisara.

Gjithashtu produksioni ka paralajmëruar që gjatë natës së sotme do të bëhen dy eliminime.

Këtë gjë banorët nuk e dinë akoma.